S lepší náladou :)

14. srpna 2012 v 20:57 | Elaphka |  Střípky z mé minulosti
Jsem zase tu. A mám lepší náladu. Hádejte proč - nedalo mi to, sežralo by mě svědomí, musela jsem mu napsat. Prý se má skvěle, na plážích už ho to přestává bavit (sráče jednoho :D) a pošle mi pohled. Vykouzlilo mi to chvilkový úsměv i v očích. A tak zase zítra popadnu čtvrtku, tentokrát suché pastely a půjdu něco namalovat.

Víte, co je zvláštní? Že jsem se konečně zvedla a šla uklízet. Uklízela jsem celé odpoledne. Ne, že by to má část pokojíčku nepotřebovala...potřebovala, a hrozně moc. A je zvláštní, kolik věcí jsem při tom uklízení našla. Staré deníčky a malé bločky, které měly popsané jen dvě strany, spoustu ořezávátek, tři krabice s pastelkami, jedny voskovky, vyschlé razítko, rolničku na klíče, noty, nepoužité pohledy, karty s plemeny psů, referáty, staré písemky - to jsem se zvlášť musela smát, hlavně když jsem viděla ty pětky; malé plyšáky, zbylý chemlon z rastů, který by se dal teoreticky ještě použít, mince, starou řasenku...dokonce jsem našla i záručák na svůj starý mobil, který nutně volá po opravě. Bohužel už propadlý.
Nejhorší na tom je, že ty věci ke mně tak nějak patří nebo patřily, takže prostě nemám to srdce je vyhodit. A tak jsem přišla na skvělý nápad - vzala jsem krabice od conversek, které jsem si doma skladovala, i když na mě všichni řvali, ať je vyhodím. Do jedné jsem naskládala účtenky a faktury, do druhé tyhle (ne)potřebné věci a uložila jse zpátky do šuplíků.
Všechno to teď vypadá nádherně uklizeně.
Jsem na sebe pyšná.

P.S.: zítra přijede nejlepší kamarádka. Budu jí muset říct, jak na tom jsem. Protože i kdybych jí to neřekla, pozná to. A nebude se mnou souhlasit. Asi se mi to bude snažit vymluvit. A asi bude mít i pravdu. Tak proč se tak strašně moc do toho chci vrhnout po hlavě, bez přemýšlení, ať už to dopadne špatně či ne? Já netuším. Ale ona tuší, že kdyby to dopadlo špatně, zničí mě to, tentokrát nadobro.
Mám se řídit její radou, nebo to zase risknout..?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama