*nevím jak to kurva pojmenovat*

3. září 2012 v 15:43 | Elaphka |  Výkřiky do tmy
Poslední proflákaná neděle je pryč a další přijde asi tak až za 9 měsíců. Protože jsem hrozně líná (ehm, pitomá, jak by řekla má matka) a všechno si zase budu nechávat ma poslední chvíli. Nemám ani čárku ve čtenářským deníku. Ani čárku v seminární práci, i přes to, že jí mám celou v hlavě. Že jsem dokonce vymyslela i tu praktickou část. Alespoň už mám půjčené knížky. O genetice. GENETICE. JÁ budu psát o GENETICE. No, né že by na rozmnožování bylo něco špatnýho...*andělský obličej*.

Takže, mám svůj TO DO list.
Tak. A k tomu všemu si nakoupím tunu čokolády, kofein a čaj. A kapesníčky. A přívěs kapek do nosu, až mi zase začne zánět nosohltanu a já se budu vysmívat smrti do tváře nad "Optikou pro střední školy a vyšší gymnázia". Dobře, já vím. Tohle bylo přehnané.
Btw, trošilililinku mě děsí, že tam je ještě tolik místa. *poker face*

PS.: byla jsem u psycholožky. Prvního zaří. Myslela jsem, že se zblázním až kvůli škole, ale ono mě to asi dožene dřív. Prý jsme s mamkou na dobré cestě. Prý se náš vztah může zlepšit, když budeme respektovat jedna druhou.
Když myslíš...

PPS.: ,,Můžu tě obejmout?"
,,Můžeš. Proč?"
,,Protože jsem opilá. A když jsem opilá, jsem buď nostalgická nebo nadržená."
,,A teď jsi co..?"
,,No...ehm, asi tak nějak obojí."

PPPS.: byla jsem v optice se svými dokonalými plasťákami. A paní optička mě málem vykopla. Trošku mě tam nedržely ty nožičky...prý je to na nové brýle. Prý tyhle vypadají, jaky kdybych s nima jezdila na koních, pařila, dělala přemety, dostala přes držku i spala. Chudinky. Nebyla zas tak daleko od pravdy.
Mám si vybrat nové. A už dokonce vím, jak by měly vypadat. Asi takhle:
Ty černé, modré, červené, fialové nebo zebrované.
Huhááá!

PPPPS.: Pochybuji, že je seženu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama